Binance CEO’su: Bitcoin 80.000 Doları Aşabilir

Binance CEO’su Richard Teng Bitcoin fiyatının 80.000 doların üzerine çıkmasını bekliyoruz dedi.

Binance CEO’su Richard Teng Bitcoin fiyatının 80.000 doların üzerine çıkmasını bekliyoruz dedi. Teng, kurumsal yatırımcıların kripto destekli borsa yatırım fonlarına daha fazla para akıtmasıyla Bitcoin rallisinin devam edeceğini ve bu yılın başlarında ABD’de Bitcoin ETF’sinin piyasaya sürülmesinin de ilgiyi artırdığını belirtti. Tahminlerine göre, rallinin düz bir çizgi olmayacağını ve iniş çıkışların piyasa için faydalı olacağını da ekledi.

Dünyanın en büyük kripto para birimi bu yıl %56 artış göstererek geçtiğimiz hafta neredeyse 73.798 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu yükseliş, bazı yatırımcılar arasında balon endişelerine yol açarak son seanslarda bir miktar dalgalanma ve satışları tetikledi. Teng’in değerlendirmesi, kripto piyasasındaki mevcut eğilimlere ışık tutuyor.

Finanstek, finans dünyasındaki güncel gelişmeleri okuyucularına sunarken, yatırım tavsiyesi olmadığını belirtip, sağlanan bilgilerin kendi araştırmalarıyla değerlendirilmesi gerektiğini vurgular; sitedeki bilgilerden kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz ve okuyucuların herhangi bir finansal işlem yapmadan önce kendi risk analizlerini yapmalarını önerir.