Automechanika İstanbul, Milyar Dolarlık Ticaret Kapısı Araladı

Automechanika Istanbul, milyar dolarlık iş bağlarını ateşledi.

Automechanika Istanbul Fuarı Gerçekleşti

Messe Frankfurt İstanbul ve Hannover Fairs Turkey’in işbirliğiyle düzenlenen Automechanika Istanbul Fuarı, otomotiv satış sonrası sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Fuara Brembo, Group Auto, Kale, Lucas Elektrik, Mansons, Saint-Gobain, Sampa, Stellantis, Yanmar ve ZF Aftermarket katıldı.

Uluslararası Otomotiv Satış Sonrası Distribütörleri Federasyonu üyesi dev firmaların temsilcileri de fuarda yer aldı ve katılımcılarla görüşmeler yaptı.

35 ülkeden 1450 katılımcı ve 12 ülke pavilyonunu ağırlayan fuarı 60 bin 283 satın almacı ziyaret etti. Güçlü tedarik ve satın alma uzmanları, fuarda milyarlarca dolarlık yeni iş birlikleri imzaladı.

Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği alım heyeti programı kapsamında nitelikli satın alma profesyonelleri, katılımcılarla ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

Bir sonraki Automechanika Istanbul, 12-15 Haziran 2025 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Finanstek, finans dünyasındaki güncel gelişmeleri okuyucularına sunarken, yatırım tavsiyesi olmadığını belirtip, sağlanan bilgilerin kendi araştırmalarıyla değerlendirilmesi gerektiğini vurgular; sitedeki bilgilerden kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz ve okuyucuların herhangi bir finansal işlem yapmadan önce kendi risk analizlerini yapmalarını önerir.